Contact

Pieter Ramboer

CEO & co-owner

pieter.ramboer@houseofentertainment.be

+32 486 612 507

Kris Bloemen

Head of In House Events & co-owner

kris.bloemen@houseofentertainment.be

+32 487 531 532

 

Bob Savenberg

Global Artist Management

bob.savenberg@houseofentertainment.be

+32 478 556 667

Stijn Wouters

Brand Manager

stijn.wouters@houseofentertainment.be

+32 474 976 233

Nicolas Tirry

Publishing 

nicolas.tirry@houseofentertainment.be

+32 494 151 977

Sofie De Greef

Sales Manager

sofie.de.greef@houseofentertainment.be

+32 474 265 940

Peter Mariën

Projectmanager

peter.marien@houseofentertainment.be

+32 485 282 027

Kurt Frederickx

Projectmanager

kurt.frederickx@houseofentertainment.be

+32 477 311 114

Jolien Valkeneers

Projectmanager & Operations

jolien.valkeneers@houseofentertainment.be

+32 498 568 702

Sofie Corthouts

Artist Booker & Operations

sofie.corthouts@houseofentertainment.be

+32 495 472 159

An De Wachter

Artist Booker

an.de.wachter@houseofentertainment.be

+32 460 956 969

Mario Verbeek

Logistiek

mario.verbeek@houseofentertainment.be

+32 496 992 973

Serge Van Hoorick

Extern Sales afgevaardigde Steden en Gemeenten

serge.van.hoorick@houseofentertainment.be

+32 475 348 729

Patrick Bollaert

Extern Sales afgevaardigde Partnerships

sales@houseofentertainment.be

+32 495 677 316

Neem contact op!

Adres

Gentsesteenweg 514

9300 Aalst

BE0501.986.480