03-06-2025

Wat gaat het lekker hard voor de nog maar 18-jarige Marc Floor. Dit absoluut muzikale toptalentje werd in The Voice Kids al opgemerkt door Snelle, die hem gelijk een platencontract aanbood bij Lieve Jongens. Ondertussen zijn we een eind verder, lanceerde hij o.a. ‘Laat die hoodie maar hangen’, ‘Ik geloof in jou’ en ‘Zij heeft alles’. Songs die samen goed zijn voor bijna 10 miljoen Spotify-streams. Onze Pauline (Slangen) strikte Marc Floor voor haar recentste duetsingle ‘Fantasie’, een nummer waarmee het duo weldra de kaap van de 1 miljoen Spotify-streams overschrijdt. Young Dylan, de jeugdvriend van Antoon, kan je misschien ook nog kennen van ‘Datedinner’ en ‘Brak Zijn’, twee songs die miljoenen streams pakten op Spotify. Met ‘Bonus’ en collega Jantje ging hij viraal op TikTok en kon hij zijn eerste zomertour met een uitverkocht concert in Leiden realiseren. Young Dylan balanceert tussen de collegebanken, de studio en het podium. “’Work hard, play hard’ is een bekende uitspraak waar ik mij helemaal kan in vinden.”
Voor ‘Bitterzoet’, een tropische poptrack die alles is wat je wil horen deze zomer, werkt Marc Floor dit keer samen met het aanstormende talent Young Dylan. Warme stranddagen, zwoele clubnachten en lange roadtrips met de zon op je gezicht is wat je allemaal van deze song kan verwachten. Omschrijf hem gerust als ‘de perfect gemixte soundtrack van de zomer 2025’.
“’Bitterzoet’ gaat over dat ene meisje dat voor jou de perfecte mix is; zout, zuur én (Bitter)zoet, een heerlijke cocktail waar je maar geen genoeg van krijgt. Of jouw perfecte mix nu een frisse Gin & Tonic of een vurige Pornstar Martini is, de boodschap is duidelijk: iedereen heeft z’n eigen smaak. En juist in die tegenstrijdigheden schuilt de schoonheid”, zegt Marc Floor enthousiast.
De samenwerking tussen Marc Floor en Young Dylan ontstond spontaan op een terras tijdens een van de eerste warme lentedagen. De twee artiesten, ieder met hun eigen sound en stijl, vonden elkaar in het midden en creëerden met ‘Bitterzoet’ een track waarin hun werelden samensmelten tot een perfecte blend.
De melodie van ‘Bitterzoet’ heeft inmiddels zijn weg gevonden op sociale media (TikTok, Instagram) wat het beste laat vermoeden voor het vervolg. In het verlengde van het succes van o.a. Bankzitters, zou deze Marc Floor wel eens brokken kunnen maken in de hitlijsten deze zomer. Recent verzorgde Marc nog het voorprogramma van het uitverkochte concert van Snelle in de Brusselse AB. Het publiek genoot er zichtbaar en ging compleet uit z’n dak toen Marc Floor met een stomende set het podium vulde.
Met ‘Bitterzoet’ leveren Marc Floor en Young Dylan het perfecte zomeranthem af. Een track die je tijdens die hete zomerdagen en dromerige nachten eenvoudig op repeat kan zetten. ‘Bitterzoet’ is digitaal beschikbaar op alle platvormen.
