Contact

Pieter Ramboer

CEO & co-owner

pieter@houseofentertainment.be

+32 486 612 507

 
Kris Bloemen

Head of In House Events & co-owner

kris@houseofentertainment.be

+32 487 531 532

 

Bob Savenberg

Managing Director

bob@houseofentertainment.be

+32 478 556 667

Sofie Corthouts

Operations & Bookings

sofie@houseofentertainment.be

+32 495 472 159

Kurt Frederickx

Projectmanager

kurt@houseofentertainment.be

+32 477 311 114

Peter Mariën

Projectmanager

peter@houseofentertainment.be

+32 485 282 027

Jolien Valkeneers

Projectassistente & Boep.be labelbeheerder

jolien@houseofentertainment.be

+32 498 568 702

An De Wachter

Bookings Agent

an@houseofentertainment.be

+32 460 956 969

Stijn Wouters

Publishing & (neven)rechten

stijn@houseofentertainment.be

+32 474 976 233

Mario Verbeek

Logistiek

mario@houseofentertainment.be

+32 496 992 973

Serge Van Hoorick

Extern Sales afgevaardigde Steden en Gemeenten

serge@houseofentertainment.be

+32 475 348 729

Patrick Bollaert

Extern Sales afgevaardigde Partnerships

sales@houseofentertainment.be

+32 495 677 316

Neem contact op!

Adres

Gentsesteenweg 514

9300 Aalst